İşyerim sigortası isteğe bağlı bir sigortadır ve iş yeri sahipleri istedikleri teminatları belirleyerek, istedikleri süre kapsamında sigorta yaptırabilirler. İş yeri sigortası acentesi olarak her zaman uygun fiyat teklifleri hazırlıyoruz. İşyerinizi her türlü felaketlere karşı koruma altına alabilmek için sigorta hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İşyerim ve sağlık sigortaları poliçe türleri için istediğiniz zaman teklif alabilirsiniz. Poliçe teklif fiyatlarımızı, işyerinin ölçek durumuna göre yapıyoruz. Uygun fiyatlı tekliflerimizi inceleyebilir, işyerinizi çeşitli felaketlere karşı koruma altına alacak poliçeleri seçerek sigorta işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

işyerim sigortası

İşyerim Sigortası Nedir?

İşyerim sigortası, iş yerinin ve iş yerinde bulunan malların her türlü tehlikelere karşı korunmasını sağlar. Online sigorta site hizmetlerimizle, tüm sigorta türleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. İş yeriniz için erken uyarı sistemleri çeşitli önlemleri almanızı sağlarken, sigorta poliçesi, çeşitli risklere karşı güvence sağlayacaktır.

Hasar gibi olumsuz durumlara karşı işyerinizde bulunan tüm makine ve teçhizatları her zaman güvence altına alabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve sigorta seçeneklerimiz için sorgula işlemlerini yapabilir, işyeriniz ve çalışanlarınız için en iyi sigorta türünü bulabilirsiniz. Ürünler bölümünde tüm hizmetlerimizi görebilirsiniz. İş yeri sigortaları, yangın, deprem gibi tüm felaket türlerine karşı, işyerinin tümünün güvence altına alınmasını sağlar.

İş Yeri Sigortası Yaptırmak Zorunlu Mu?

İşyerim sigortası zorunluluğu olan bir sigorta türü değildir. İş yeri sahibinin tamamen kendi isteği ile yaptırılan sigortadır ve işyerinin büyüklüğüne, içerisindeki makine ve teçhizat durumuna göre kapsamları değişebiliyor. Hizmet ve ürün seçeneklerimizi sunarken, zorunlu ve isteğe bağlı sigortalar olarak sunuyoruz.

İşyerim paket seçeneklerimiz, iş yerlerinin dış kaynaklı çeşitli risklere karşı korunmasını sağlar. Risk bildirimi durumlarına göre sigorta yaptırıp yaptırmamaya karar verebilirsiniz. Her kurum karşılaşabileceği riskleri önceden hesaplamalı ve sigortasını zamanında yaptırmalıdır. İş yerinizi güvence altına almak için yardım hizmetlerimizden faydalanabilir, sunulacak tüm sigorta poliçeleri detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşyerim Güvende Sigortası Nedir?

İş yerim güvende sigorta hizmetleri, iş yerinizde bulunan demirbaş ve emtia türlerini yangından, selden, su baskınından ve hırsızlık gibi her türlü tehlikelerden koruyan sigortadır. İşyeri için en iyi güvenceyi sağlamak isteyenler, acentemizi ziyaret edebiliyor ya da online sitemiz üzerinden yaptırabileceği sigortayla ilgili bilgi alabiliyor.

İş yeri sigorta işyeri ve içerisinde bulunan tüm cihazları hırsızlıktan terör saldırılarına kadar her türlü riske karşı en iyi şekilde güvence altına alacaktır. İşyerinizde bulunan materyallerin tümünü sigorta yaptırırken poliçede belirtilmesine dikkat etmelisiniz.

işyeri sigortaları

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyız?

İşyeri sigortaları için sunduğunuz seçeneklerin tümü işyerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve çalışanlarınızı güvence altına alacaktır. İşyerim sigortasının önemini iyi anladığınızda, zaman kaybetmeden sigorta yaptırmaya karar vereceksiniz.

İşyerinizin güvencesini sağladığınızda, kendinizi işinize daha iyi adapte edecek, personeller yüksek verimlilikle ve güvenle çalışacaktır. Hırsızlık ya da cam kırılması gibi çeşitli olumsuzluklarda tüm masraflar sigortadan temin edilecektir. İşyerim sigortasını yaptırdığınız zaman iç ya da dış etkenlerden dolayı meydana gelebilecek her türlü zarara karşı en iyi güvenceyi sağlamış olacaksınız.

İşyeri Sigortası İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İşyeri sigortası için sitemizi ya da acentemizi ziyaret ettiğinizde gerekli tüm belgeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşyerim paket sigortasının kapsamları farklı olabiliyor.

Sigorta işlemleri için şu belgeler istenebiliyor:

 • İşyeri faaliyet konusu,
 • İş yeri ticari unvanı,
 • Bina değer tespiti,
 • Demirbaş, emtia ve makine değeri,
 • Şirket vergi numarası,
 • İş yeri sahibi T.C kimlik numarası,

Tamamlayıcı sağlık sigortası ve diğer sigorta türleri için de gerekli işlem adımları ve belgeleri hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Özel sağlık sigortası ile işyerinde çalışan tüm elemanlara sağlık güvencesi sağlayabilirsiniz. En iyi güvenceyi sağlayabilmek için işyeri paket sigortası nedir bilgilerini talep edebilir, hem işyerini hem demirbaş ürünlerini hem de tüm çalışanlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

İşyeri Sigortası Kapsamları Nelerdir?

İş yeri sigortası site paket ürün seçeneklerimizi incelerken, poliçe kapsamına nelerin girdiğini öğrenebilirsiniz. Sağlık sigortası tutumlu ve bağlantılı ürün seçenekleri sunuyor ve işyeriniz için en iyi güvencesi sağlamanıza yardımcı oluyoruz. İş yeri sigortası özel sağlık hizmetlerini değil iş yerini güvence altına alan sigorta türüdür.

Sigorta kapsamına deprem, yangın, yıldırım, su baskını, terör, grev, lokavt, hırsızlık gibi risk muhteviyatları giriyor. Sağlık sigortası özel sigortalar kapsamındadır ve online site paket sigortası ürün seçeneklerimizi arasında yer alır. Zorunlu deprem sigortası iş yeri sigortasının bir türüdür ve isteğe bağlı olarak yaptırılır.

İşyeri Sigortası Neleri Kapsamıyor?

Axa sigorta firması, yapılacak sigortaların nelere kapsadığını ve nelerin kapsam dışında kaldığını gösteriyor. Sigorta paket ürünlerini seçerken, nelerin kapsam dışında olduğunu acentemizden öğrenebilirsiniz. İşyerim paket sigortası nükleer sızıntı, askeri hareketler, alçak basınç zararları gibi riskleri kapsamıyor. Sağlık ve tüm isteğe bağlı sigortalarda, poliçede belirtilen riskler kapsama alınıyor. İşyeri paket sigortası doğal afet, yangın ve hırsızlık gibi riskleri kapsar. Genel şartlar belirlenir ve müşteri, belirlenen şartlara göre poliçe içeriklerini seçmeye çalışır.

işyerim paket sigortası

İşyeri Sigortası Avantajları

İşyeri yeri paket sigortası tamamen isteğe bağlıdır ve herhangi bir zorunluluğu yoktur. Özel sigorta kapsamında değerlendirilir. Sigorta hizmet merkezi olarak sunduğumuz hizmetlerde her paketin sağlayacağı avantajları gösteriyoruz. İş yerinin güvence altında olması kurumsal değerinin artmasını sağlar. İşyeri ve sağlık sigortası çalışanların motivesini artırır ve her türlü riske karşı korunmasını sağlar. İş yeri paket sigortası, uygun prim ödemeleri ile işyerini ve işyerindeki tüm malları güvence altına alır.

İş Yeri Sigortası Teklif Hesaplama Teminatları Nelerdir?

 • Hırsızlık
 • Sel su baskını
 • İş durması
 • Grev
 • Deprem
 • Yangın
 • Kira kaybı
 • Elektronik cihaz
 • Cam ve makine kırılması
 • şahıs mali sorumluluk
 • Kasa
 • Enflasyon
 • İşveren mali sorumluluk

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınır ya da taşınmazlarınızın kıymet bedelleri, teminat poliçesinin düzenlendiği tarihteki alım bedeli üzerinden hesaplanır. Envanter kayıt defteri, demirbaş listesi ve stok kaydı bilgileri gibi dokümanlarınız bu bedelin belirlenişinde destek olmaktadır.

Ticari işinizin etkinlik alanı, gereksinim duyduğunuz paket alternatifine göre belirlenecek teminat ve ek servislere göre ödenecek prim tutarı değişecektir.

Bu sigorta türü işyerinizi, müşterilerinizi ve çalışan personelinizi garanti altına almaktadır. Allianz İşyerim Sigortası ile işyerinizi ve içerisindeki taşınır ya da taşınmaz mallarınızı teminat altına alırken; yangınlar, su baskınları, araç çarpması, hırsızlık, cam kırılma ve daha birçok olumsuz olasılığa karşı korunmanızı ve güvende hissetmenizi sağlar.

Şayet işyeri adresiniz değişiklik gösterdiyse yeni adresinizi teminatınızın bulunduğu sigorta şirketine bildirmeniz yeterli olacaktır. Çünkü işyeri sigortanız yalnızca teminatınızda belirlenen hali hazırdaki adreste geçerlidir.

Teminatlar