Geri ödeyen yaşam eğitim sigortası çocuğunuzun ya da sevdiklerinizin eğitim yaşamını, dolayısıyla geleceğini, makul ödeme tutarlarıyla garanti altına alan bir teminat türüdür. Günümüzde modern dünyaya dair en önemli olgulardan biri garanti kavramıdır. Genel olarak garantide olmak ihtiyacı da sigorta kavramını doğurmuştur.

İnsanoğlu sürekli hareket halinde, mobil bir varlık olduğu için dünyanın her yerinde bulunur ve her yerde kendini güvende hissetmek ister. Sigorta geleceğe güvenle bakabilmek için en mantıklı ve en konforlu başvuru yoludur.

Allianz özel ve genel sağlık sigortaları, Allianz sağlık ürünleri içeren diğer paket sigortası poliçeleri, Allianz bireysel emeklilik ürünleri, Allianzgeri ödeyen yaşam eğitim sigortası tam da bu tarzdaki ihtiyaçlar için mükemmel bir alternatiftir.

geri ödeyen yaşam eğitim sigortası

Bireysel sigorta yaptırmak ve yaptırmamak arasındaysanız geri ödeyen yaşam sigortası ile eğitimi ve masraflarını hiç düşünmeden makul ödeme seçenekleriyle geleceğe şimdiden kusursuz bir iz bırakabilirsiniz. Eğitim sigortasına bakış açısını tamamen değiştiren, adeta yatırım fırsatına dönüştüren, ödeme olanakları elverişli genel bir anlayış olarak doğan geri ödeyen yaşam eğitim sigortası’na sahip olma ayrıcalığını Her Mevsim Sigortada yaşamak bir başka olacak.

Gelecek için en kusursuz yatırım eğitime yapılan ve geri dönüşü en anlamlı yatırım olarak karşımıza çıkar. Hayatta en önemli olgularımız sağlık durumumuz ve sevdiklerimizden sonra eğitim olduğu için bu konuda yapılan her hareketin gelecekte anlamlı bir etkisi olacağını söylemeliyiz. Farklı ürünleri ve cazip seçenekleri ile eğitimi ve sağlığı daha güvenli ve ulaşılabilir kılan Her Mevsim Sigorta, her mevsim yanınızda.

Geri Ödeyen Yaşam Eğitim Sigortası Paket İçeriği Nasıldır?

Geri ödeyen yaşam sigorta, genel içerik itibariyle; hayat kaybı olması halinde çocuklarınızın ya da sevdiklerinizin yıllık eğitim masraflarının sizin istediğiniz, daha önce belirlediğiniz tutar oranınca karşılanmasına olanak tanıyan, yaşam kaybı olmaması halinde ödenilen toplam prim tutarının genel süreç sonunda size iade edilmesini ifade eden bir süreçtir.

Genel olarak tercih edilen sağlık sigortası ile aralarındaki en önemli ve dinamik fark; paket süresi sonunda ödenilen miktarın yaşam kaybı olmaması halinde geri alınabiliyor olmasıdır. Sağlık sigortası ise tamamıyla hizmetin kesinlikle alınacağı mantığı üzerine kuruludur.

Yurt içi eğitim danışmanlığı sigortası ve yurt dışı eğitim sigortası ayrımında; yıllık belirlenen teminat tutarı 15.000 USD altında belirlendiği takdirde bireysel yurt içi eğitim danışmanlığı, 15.000 USD ve üzerindeki rakamlarda teminat tutarları için de bireysel yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

geri ödeyen yaşam sigorta

Genel teminat miktarlarında sizin seçimlerinize göre ayarlamalar yapılacaktır, geri ödeyen sigortanın imkanlarından en üst nokta da faydalanabilmeniz için bu önemlidir. Teminatlar süreç sonunda geri alınabilir, geri ödeyen sigorta ile eğitim hayatı daha verimli hale gelir. Eğitime yapılan yatırım en güzel yatırım olarak geri dönecektir.

Eğitim Sigortası Geri Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Yaşam eğitim sigortası geri ödeyen yapı ve dinamiğiyle sigorta dünyasının en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunurken, sigortacılığın güvenilir markası ve en çok tercih edileni de Her Mevsim Sigorta’dır.

Geri Ödeyen Yaşam Sigorta Paketleri Hakkında Ödeme ve Fiyatlandırma Politikaları

Bireysel yaşam eğitim sigortası’na olan genel bakış açımız tamamıyla sigortadan alınan fayda ile doğru orantılı olmalıdır. Bunun bir yatırım hatta yatırım mantığından daha değerli bir şey olduğunu düşününce, ödenilen miktarların çok makul olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

Her sigorta şirketinin kendine göre bireysel fiyatlandırma seçenekleri ve ürünleri olmakla birlikte paket içerikleri de değişkenlik gösterdiği için farklı rakamlar oluşabilmektedir.

yaşam eğitim sigortası

Size özel ürünler ve indirimli fiyatlar için bizimle iletişime geçin.Ödeme ve taksit işlemlerinizi tüm mobil bankacılık uygulamaları dışında; Yapı Kredi Bankacılık ve Atm, İş Bankası ve Atm , Akbank ve Atm, Garanti Bankacılık ve Atm, Deniz Bankacılık ve Atm, En Para Bankacılık ve Atm, Şeker Bankacılık ve Anadolu Bankacılık hizmetleri kanallarıyla da yapabilirsiniz.

Ana sayfa kurumsal web sitemizdeki başvuru formu aracılığıyla bize ulaşabilir, daha detaylı paket sigorta ürünleri, ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Geri ödeyen yaşam Eğitim Sigortası Nedir?

Geri Ödeyen Yaşam eğitim sigortası; sizin belirlediğiniz teminat tutarları oranında, çocuğunuz ya da sevdiklerinizin eğitim hayatı bittiğinde, yaşam kaybı olmaması halinde ödediğiniz poliçe tutarının planlanan süreç sonunda iade edildiği bir sigorta türüdür.

Hayat Poliçesinde biriken para nasıl alınır?

Hayat poliçesinde biriken paranın alınabilmesi için önce ilgili sigorta şirketine bir dilekçe yoluyla başvuru yapılır. Şirketin dilekçeyi incelemesinin ardından, şayet poliçe türündeki koşullar sağlanıyorsa, başvuru sahibi poliçede biriken parasını alabilecektir.

Eğitim Güvencesi sigortası Nedir?

İş ya da trafik kazası, terör olayları ya da deprem gibi olağanüstü felaketlerin ardından gelişebilecek yaşam kaybı ve sürekli sakatlık risklerine karşı çocuklarınızın eğitim hayatını teminat altına alan bir poliçe türüdür.

Hayat sigortası kaç yıl ödenir?

Hayat Sigortası en fazla 20 yıl ödenir.

Teminatlar